Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd

Welkom bij Prijs Veiling Online

De benaming van deze website maakt direct duidelijk dat dit geen gewone vergelijkingssite is. Je kunt hier dus niet op zoek naar allerlei artikelen die aangeboden worden tegen de laagste prijs. Je kunt hier wel op zoek naar artikelen. De prijs staat echter niet vast. Vind je op deze veilingsite een uitstapje of een product waar je naar op zoek bent? Dan is het niet zeker of je de tickets voor het uitstapje of het product ook kunt kopen. Waarom niet? Omdat alleen degene met het hoogste bod de tickets of het product kan kopen. Heb je geluk? Dan kun je voor de door jou geboden prijs de tickets of het product kopen. Heb je pech? Dan is iemand anders de hoogste bieder. Wil je het product of de tickets toch kopen. Dan zul je opnieuw een bod moeten uitbrengen.

Van actieve uitstapjes tot Zoo en pretpark

Heb je weleens vaker een veilingsite bezocht. Dan komt het keuzemenu je ongetwijfeld bekend voor. Waarschijnlijk heb je al veilingsites bezocht met hetzelfde aanbod, van Actieve uitstapjes tot Zoo en pretbark. De aanbieders van tickets voor uitstapjes en de aanbieders van bepaalde producten verkopen hun artikelen kennelijk graag via een vergelijkingssite. Consumenten vinden het kennelijk leuk om een bod te kunnen doen, in de hoop dat ze het ticket of het product voor een zacht prijsje kunnen bemachtigen. Dat is volgens mij een verklaring voor de sterke groei van het aantal veilingsites.

De prijs staat niet vast

Wat is het verschil tussen een vergelijkingssite en een veilingsite? Bij een veilingsite staat de prijs niet vast. De bij ieder uitstapje en ieder product genoemde € 1,00 euro is natuurlijk niet de prijs van het ticket of het product. Waarom wordt er dan € 1,00 vermeld? Omdat je vanaf een euro mee kunt bieden. Waarschijnlijk is die lage prijs gekozen om bezoekers van deze vergelijkingssite te verleiden om ook een bod te doen. De uiteindelijk te betalen prijs is vaak veel hoger.

Zoekvenster en keuzemenu ontbreken niet

Zoekvenster en keuzemenu komen geregelde bezoekers van vergelijkingssites ongetwijfeld bekend voor. Zoeken naar en uitstapje of een product gaat niet anders dan op een gewone vergelijkingssite. Je kunt dus het keuzemenu of het zoekvenster te gebruiken. Vind je het door jou gezochte uitstapje of product wat je zoekt niet met het keuzemenu? Maak dan gebruik van het zoekvenster. Wellicht vind je alsnog wat je zoekt. Bezoek je een bepaalde stad? Door de stad in te tikken in het zoekvenster krijg je een overzicht van allerlei aantrekkelijke aanbiedingen in die stad, bijvoorbeeld een etentje in een restaurant of een hotelovernachting. Helaas staat de prijs niet vast. Je kunt alleen profiteren van een aantrekkelijke aanbieding als je zelf de hoogste bieder bent.

Je brengt een bod uit

Je wil samen met je vriendin Amsterdam bezoeken. Door te zoeken met het zoekvenster ben je te weten gekomen dat je een bod kunt uitbrengen voor een voucher die recht geeft op 50% korting op een diner voor twee personen in het restaurant1eklas, dat zich bevindt in een oude wachtkamer op het centraal station. Je klikt op Bezoek Aanbieder. Er staat nog minder dan een minuut op de klok. Je besluit om een bod te doen. De klok loopt terug naar nul. Jij bent de hoogste bieder. Daarom heb je de voucher gewonnen.

Onze 6 meest bekeken artikelen

4-sterrenhotel in Parijs

4 sterrenhotel in Parijs

 
Prijs: € 1.00

Er even tussenuit? Geniet 2 nachten in een 4-sterrenhotel in de buurt van Parijs. Dit hotel ligt bij een metrostation met directe toegang tot de Champs-√Člys√©es. De perfecte plek...

Product infoBezoek Aanbieder
Blackhawk herenhorloge van Alpha Sierra (UH62YL)

Blackhawk herenhorloge...

 
Prijs: € 6.00

Hou je wel van een beetje opvallen? Dit limited edition horloge van Alpha Sierra is een echte blikvanger. Door de combinatie van zwarte kast en de gele details valt dit horloge...

Product infoBezoek Aanbieder
Groene damesponcho van Di Lusso

Groene damesponcho van...

 
Prijs: € 6.00

Heb je het snel koud maar loop je er ook in de herfst graag nog wel modieus bij? Dan is deze groene poncho perfect voor jou. Het model houdt je heerlijk warm en geeft je outfit...

Product infoBezoek Aanbieder
Goudkleurige oorbellen met Swarovski-elementen

Goudkleurige oorbellen...

 
Prijs: € 6.00

Van deze goudkleurige oorbellen word jij vast en zeker blij. De oorbellen zijn gemaakt van messing en hebben een geelgouden laag. Dankzij de 20 schitterende Swarovski-elementen...

Product infoBezoek Aanbieder
Rosťgoudkleurige oorbellen

Roségoudkleurige...

 
Prijs: € 6.00

Draag deze oorbellen en je straalt van top tot teen. De oorbellen hebben een roségouden laag en zijn versierd met maar liefst 6 schitterende Swarovski-elementen. Extra leuk om te...

Product infoBezoek Aanbieder
Vriendschapsarmband Fem van Di Lusso

Vriendschapsarmband Fem...

 
Prijs: € 6.00

Laat je vriendschap vereeuwigen met deze schitterende armband. De armband is versierd met 7 gekleurde Swarovski-elementen die elke outfit nét dat beetje extra geven. Wie leg jij...

Product infoBezoek Aanbieder