Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd

Welkom bij Prijs Veiling Online

De benaming van deze website maakt direct duidelijk dat dit geen gewone vergelijkingssite is. Je kunt hier dus niet op zoek naar allerlei artikelen die aangeboden worden tegen de laagste prijs. Je kunt hier wel op zoek naar artikelen. De prijs staat echter niet vast. Vind je op deze veilingsite een uitstapje of een product waar je naar op zoek bent? Dan is het niet zeker of je de tickets voor het uitstapje of het product ook kunt kopen. Waarom niet? Omdat alleen degene met het hoogste bod de tickets of het product kan kopen. Heb je geluk? Dan kun je voor de door jou geboden prijs de tickets of het product kopen. Heb je pech? Dan is iemand anders de hoogste bieder. Wil je het product of de tickets toch kopen. Dan zul je opnieuw een bod moeten uitbrengen.

Van actieve uitstapjes tot Zoo en pretpark

Heb je weleens vaker een veilingsite bezocht. Dan komt het keuzemenu je ongetwijfeld bekend voor. Waarschijnlijk heb je al veilingsites bezocht met hetzelfde aanbod, van Actieve uitstapjes tot Zoo en pretbark. De aanbieders van tickets voor uitstapjes en de aanbieders van bepaalde producten verkopen hun artikelen kennelijk graag via een vergelijkingssite. Consumenten vinden het kennelijk leuk om een bod te kunnen doen, in de hoop dat ze het ticket of het product voor een zacht prijsje kunnen bemachtigen. Dat is volgens mij een verklaring voor de sterke groei van het aantal veilingsites.

De prijs staat niet vast

Wat is het verschil tussen een vergelijkingssite en een veilingsite? Bij een veilingsite staat de prijs niet vast. De bij ieder uitstapje en ieder product genoemde € 1,00 euro is natuurlijk niet de prijs van het ticket of het product. Waarom wordt er dan € 1,00 vermeld? Omdat je vanaf een euro mee kunt bieden. Waarschijnlijk is die lage prijs gekozen om bezoekers van deze vergelijkingssite te verleiden om ook een bod te doen. De uiteindelijk te betalen prijs is vaak veel hoger.

Zoekvenster en keuzemenu ontbreken niet

Zoekvenster en keuzemenu komen geregelde bezoekers van vergelijkingssites ongetwijfeld bekend voor. Zoeken naar en uitstapje of een product gaat niet anders dan op een gewone vergelijkingssite. Je kunt dus het keuzemenu of het zoekvenster te gebruiken. Vind je het door jou gezochte uitstapje of product wat je zoekt niet met het keuzemenu? Maak dan gebruik van het zoekvenster. Wellicht vind je alsnog wat je zoekt. Bezoek je een bepaalde stad? Door de stad in te tikken in het zoekvenster krijg je een overzicht van allerlei aantrekkelijke aanbiedingen in die stad, bijvoorbeeld een etentje in een restaurant of een hotelovernachting. Helaas staat de prijs niet vast. Je kunt alleen profiteren van een aantrekkelijke aanbieding als je zelf de hoogste bieder bent.

Je brengt een bod uit

Je wil samen met je vriendin Amsterdam bezoeken. Door te zoeken met het zoekvenster ben je te weten gekomen dat je een bod kunt uitbrengen voor een voucher die recht geeft op 50% korting op een diner voor twee personen in het restaurant1eklas, dat zich bevindt in een oude wachtkamer op het centraal station. Je klikt op Bezoek Aanbieder. Er staat nog minder dan een minuut op de klok. Je besluit om een bod te doen. De klok loopt terug naar nul. Jij bent de hoogste bieder. Daarom heb je de voucher gewonnen.

Onze 6 meest bekeken artikelen

Ajax Allesreiniger Limoen (8 flessen)

Ajax Allesreiniger...

Prijs: € 6.00

Product infoBezoek Aanbieder
Armband met leeuw (leer en roestvrij staal)

Armband met leeuw (leer...

Prijs: € 6.00

Product infoBezoek Aanbieder
Stoere herenarmband

Stoere herenarmband

Prijs: € 6.00

Product infoBezoek Aanbieder
Steelstofzuiger draadloos van Hyundai

Steelstofzuiger...

Prijs: € 6.00

Product infoBezoek Aanbieder
Steelstofzuiger van Berlinger Haus

Steelstofzuiger van...

Prijs: € 6.00

Product infoBezoek Aanbieder
Eau de parfum Laghmani's Rose (85 ml)

Eau de parfum...

Prijs: € 6.00

Product infoBezoek Aanbieder